Kars 1 Şubesi

GAZETECİLER GÜNÜNDE BASIN MENSUPLARINI DİNLEDİK

Kars Eğitim-Bir-Sen olarak , "10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü" münasebetiyle Kars’ta yerel ve ulusal basın temsilcileriyle bir araya geldik.

Gazetecilerin gününü kutlayarak çalışmalarında başarılar dileyen Kars Eğitim Bir-Sen Başkanı Mahmut Kaan İlgar, “10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü münasebetiyle Kars’ta yerel ve ulusal basın temsilcileriyle bir araya gelmek istedik. Sizler de buna teveccüh göstererek kabul ettiniz teşekkür ederiz. Biz bu vesileyle Çalışan Gazeteciler olarak hem bir araya gelmemizi hem sizinle bizi bir araya getirmeyi hem biz Eğitim Bir-Sen yönetimi olarak bir araya gelerek üç meseleyi bir arada olmanın yolu olarak gördük.” dedi.

Geçtiğimiz Kasım ayında kongre gerçekleştirdiklerini ve kongre sonrası yeni oluşan yönetim kurulunu da basın mensuplarıyla tanıştıran Başkan İlgar, 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü münasebetiyle basın mensuplarının sorunlarını ve Kars’ta yaşadıkları zorlukları dinledi.

Kars Kuzeydoğu Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Ercüment Daşdelen ise, 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Gününü kutlayan Kars Eğitim Bir-Sen Başkanı Mahmut Kaan İlgar ve yönetim kurulu üyelerine nazik davetlerinden dolayı teşekkür ederek, “Tüm meslektaşlarımın da gününü tebrik ediyorum.” ifadesini kullandı.